0:00
16 czerwca 2026 roku w Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia odbyła się część jednodniowego szkolenia dla parlamentarzystów i przedstawicieli rządu realizowanego przez Akademię Sztuki Wojennej.
Część praktyczna szkolenia obejmowała naukę bezpiecznej obsługi broni oraz doskonalenie technik strzeleckich. Kluczowym elementem programu był trening z wykorzystaniem zaawansowanego systemu szkolno-treningowego „Śnieżnik”. System „Śnieżnik” pozwolił parlamentarzystom doświadczyć złożonych, dynamicznych sytuacji taktycznych.










